1. Prezuvky - / nie šľapky / Obyčajné nasúvacie papuče či šľapky bez vyformovanej klenby sa na prezúvanie nehodia. Menšie deti by mali mať pevné prezuvky, ktoré držia nohu aj okolo päty.
        2. Zubnú kefku, plastový pohár
        3. Hrebeň
        4. Pyžamo
        5. Staršie deti od 5 rokov: deti 2. triedy -úbor na cvičenie: tričko, krátke nohavice, ponožky – všetko v plátennom vrecku!
        6. Mladšie deti do 5 rokov: náhradné oblečenie – tričko, spodné prádlo, hygienickú plachtu na ležadlo
        7. Prefotenú kartičku poistenca

Deti Materskej školy Šebešťanová nepotrebujú úbor na cvičenie.

Všetky veci dieťaťu zrozumiteľne označte, podpíšte menom a priezviskom, aby nedošlo k zámene.

Upozorňujeme rodičov, aby deťom do MŠ nedávali žiadne cenné predmety, sladkosti,....

• Základná škola s materskou školou, Považské Podhradie 169, Považská Bystrica
      • zspp@zspodhradpb.sk
      • +421 042 4326878 0910350300